Indywidualne usługi doradcze

img_8748-1

Masz problem dotyczący sprzedaży, zarządzania albo rozwoju biznesu? Jestem praktykiem, ale sam również dużo się szkoliłem i wciąż szkolę.Jeżeli masz jakieś trudności, prawdopodobnie ktoś przed Tobą znalazł już na nie receptę. Napisz do mnie, a być może wspólnie rozwiążemy Twój problem.

Sprzedaż na wysokim poziomie, zarządzanie i rozwój osobisty są moją pasją i jedną z najmocniejszych stron. W tych obszarach jestem w stanie Ci pomóc, przekazując najlepsze praktyki rynkowe. Twoja wiedza, umiejętności i postawa zmienią się nie do poznania dzięki indywidualnym konsultacjom ze mną. Możemy je przeprowadzić mailowo, przez Skype’a albo osobiście.

Sam również nieustannie inwestuję czas i pieniądze w zdobywanie nowych kompetencji biznesowych. Moi trenerzy i mentorzy to czołówka polskiego i światowego coachingu. Mam dostęp do ekskluzywnego „know-how” niedostępnego zbyt łatwo na polskim rynku.

Jeżeli masz jakiś problem w biznesie, najprawdopodobniej ktoś już go przed Tobą rozwiązał. Napisz do mnie, a być może wspólnie pokonamy Twoje trudności!