Blog

Dziękuję! :) Podsumowanie 2018 i plany na 2019 rok


Święta to dobry czas, żeby podsumować mijający rok i wyznaczyć kierunki działania na kolejny. Muszę przyznać, że był to dobry rok i choć widzę, że wiele udało się zrobić to… Czytaj więcej

Święta to dobry czas, żeby podsumować mijający rok i wyznaczyć kierunki działania na kolejny. Muszę przyznać, że był to dobry rok i choć widzę, że wiele udało się zrobić to pozostaje także pewien niedosyt. Niemniej jednak chciałem publicznie podsumować i jednocześnie podzielić się radością z tego, co w tym roku udało się zrobić.

Właśnie sobie wypisałem listę i dzielę się z Wami małym podsumowaniem. W tym roku miałem przyjemność i zaszczyt:

– Powitać nowego członka rodziny! To zdecydowanie najważniejsze wydarzenie! Przybyło nas 🙂 26 maja przyszedł na świat Miłoszek. Nasz najmłodszy synek, jest dla nas wielką radością i motywacją do pracy 🙂

– Pomóc w rozwoju ponad 1600 super uczestnikom moich szkoleń i warsztatów stacjonarnych:

– Poprowadzić 71 szkoleń (głównie warsztatów) w tym 64 zamknięte i 7 otwartych). Tematyka? Sprzedaż, obsługa klienta, przemawianie publiczne, osobista efektywność oraz zarządzanie i przywództwo)

– Opublikować 45 filmów na Facebooku i na Youtube i dotrzeć dzięki temu do kilkudziesięciu tysięcy osób

– Pozyskać kilkuset nowych czytelników mojego newslettera

– Utworzyć własny token Nikodem Zegzda Coin

– Zostać ekspertem w aplikacji Experty

– Utworzyć zamkniętą grupę na Facebooku dla uczestników moich szkoleń

– Usystematyzować i doszlifować swoje kompetencje coachingowe uczestnicząc w profesjonalnej, 72 godzinnej szkole coachów Akademii SET (ACSTH)

– Stworzyć pierwszy pełny kurs online “Zwycięska Sprzedaż”

– Stworzyć platformę elearningową Lideruj.pl (ten projekty był zdecydowanie najbardziej czasochłonny i wymagający)

 

A kierunek na nowy, 2019 rok? Tak jak widzisz na zdjęciu powyżej będziemy pomagać liderom stawać się lepszymi liderami 🙂 Taka misja.

W związku z tym planujemy szereg projektów skierowanych do właścicieli małych i średnich firm (MiŚP). Znamy ich problemy i bolączki bo współpracuję z setkami przedsiębiorców… i na wiele z nich mamy rozwiązania 🙂 Szczegóły już wkrótce!

Tymczasem życzę Wam jeszcze raz wszystkiego dobrego na Święta Bożego Narodzenia oraz na Nowy Rok! 🙂

Do zobaczenia!

Nikodem

PS. Koniecznie zapisz się do mojego newslettera, żeby odebrać darmowe bonusy oraz dostawać mega wartość, którą zaplanowałem na 2019 rok.


Zostaw komentarz

Your email address will not be published.