Blog

Bez pasji nie masz szans!


Jak robisz to co robisz i dlaczego pasja to jedyny silnik, który może napędzić Twój sukces?

Posłuchaj Szymona Niemczury – CEO Kontakt.io, który przybliża historię swojego wyzwania menedżerskiego, jakim była błyskawiczna… Czytaj więcej

Jak robisz to co robisz i dlaczego pasja to jedyny silnik, który może napędzić Twój sukces?

Posłuchaj Szymona Niemczury – CEO Kontakt.io, który przybliża historię swojego wyzwania menedżerskiego, jakim była błyskawiczna zmiana skali biznesu. W ciągu 3 lat rozwinął Kontakt.io start-up, który dziś jest liderem innowacyjnej branży smart hardware i obsługuje 15 tys. klientów ze 120 krajów.

Szymon to młody (ale tylko wiekiem) twórca start-upu zmieniającego świat. CEO i współzałożyciel Kontakt.io, start-upu z Krakowa, który w ciągu trzech lat stał się firmą o zasięgu ogólnoświatowym, działającą na rzecz spółek z listy Fortune 500. W tym roku kończy 30 lat, ale doświadczenia biznesowe – głównie w obszarze IT i consultingu – zbiera już od 15 roku życia. Jeden z pionierów rynku beaconów, które pierwotnie miały uczynić muzea przyjaznymi dla niewidomych, a stają się zarzewiem rewolucji w świecie marketingu lub nawet poza nim, bo stoją u podstaw futurystycznej koncepcji tzw. Internetu rzeczy (Internet of Things).

źródło:
LEADERS ISLAND
www.leadersisland.com

people-coffee-tea-meeting


Zostaw komentarz

Your email address will not be published.